ХИТ. Лучшее для малыша

проект журнала «Твой Малыш»

Colgate дарує сяючі усмішки!

Colgate дарує сяючі усмішки!


В рамках програми «Місяць здорової усмішки» 120 тисяч пацієнтів отримали безкоштовні консультації стоматологів та зразки продукції Colgate у листопаді 2016 року

 

 

Погодьтеся, що не тільки очі є дзеркалом душі, а й здорова красива усмішка давно вже стала незмінним атрибутом благополучної та впевненої в собі людини.

Не секрет, що запорукою здорової усмішки є профілактика та правильна гігієна ротової порожнини. Кожен з нас намагається піклуватися про свої зуби та ясна в міру своїх можливостей і знань. Проте саме неправильні уявлення про догляд за ротовою порожниною часто стають причиною багатьох проблем: від неприємного запаху з рота до серйозних захворювань, таких як карієс, пародонтит та інших.

В своєму прагненні дарувати людям сяючі усмішки, компанія «Колгейт-Палмолів Україна» протягом більше 40 років займається освітою дітей та дорослого населення в області здоров'я ротової порожнини. Сьогодні ця місія підтримується глобальною програмою «Місяць здорової усмішки». Дана ініціатива спрямована на усвідомлення важливості правильної гігієни ротової порожнини.

Цього року «Колгейт-Палмолів Україна» у тісному партнерстві та за підтримки Асоціації Стоматологів України залучила до участі в програмі понад 10 000 стоматологів з 24 населених пунктів країни, серед яких не тільки великі міста, а також районні центри і, навіть, маленькі села. Ініціатива знайшла великий відкуг серед стоматологічного співтовариства: інформацію про проходження програми розміщували у соцмережах, на сайтах стоматологічних клінік, а також розповсюджували серед своїх пацієнтів.

Протягом листопада 2016 стоматологи проводили безкоштовні стоматологічні огляди та надавали консультації з питань догляду за ротовою порожниною: навчали пацієнтів правильній техніці чищення зубів, розповідали про важливість чистки міжзубних проміжків, щік та язика, демонстрували, як правильно користуватися зубною ниткою, наголошували на необхідність застосування ополіскувачів. Також приділяли увагу питанням профілактики стоматологічних захворювань, правильному підбору засобів догляду за ротовою порожниною, раціональному харчуванню, необхідності регулярно звертатись до стоматологів. Після консультації стоматологи давали пацієнтам пам’ятку по догляду за ротовою порожниною та зразок пасти «Colgate Total» або «Colgate Sensitive Pro Relief» в залежності від клінічного стану ротової порожнини та потреб пацієнта. В рамках програми 120 тисяч пацієнтів отримали безкоштовні огляди, консультації та зразки продукції Colgate.

Ніщо не робить людину такою привабливою, як красива білосніжна усмішка. Правильний вибір засобів гігієни ротової порожнини, регулярний догляд, збалансоване харчування, а також своєчасне звернення до стоматологів - всі ці заходи є запорукою здоров'я зубів і ясен. Не варто нехтувати цими важливими правилами, адже вони допомагають відчувати себе впевненіше і зберегти сяючу усмішку на довгі роки.

Номинации 2016 года

1 2 3 4 5 9 >>

Номинации